EADI
EADI
 
Tutaj masz 8 konkretnych powodów,
aby nas wynająć.
Kliknij, przeczytaj i sprawdź.
1 1. Doradztwo
na najwyższym
pułapie
Nie latamy utartymi szlakami, bo w reklamie naprawdę nie o to chodzi. Wolimy poszukać nowatorskich rozwiązań, ponieważ to właśnie one dają prawdziwy efekt WOW.
2 2. Wysoce oblatani
piloci za
sterami
Kiedyś uczyliśmy się jeździć rowerkami. Upadaliśmy 127 razy. Z reklamą było podobnie. A teraz? Teraz ostro odlatujemy - konkurencji.
3 3. Lądowania
zgodnie
z rozkładem
Lubisz opóźnienia? My też nie. A może uwielbiasz, kiedy ktoś niszczy Twój misterny plan? Stawiamy, że chyba nie bardzo... Jak widzisz mamy całkiem wiele wspólnego, więc z pewnością dobrze się dogadamy.
4 4. Indywidualne podejście
do każdego
pasażera
Schematyczne koncepcje, wieczne przekładanie terminów, nie liczenie się z uwagami i sugestiami... Spokojnie - u nas tego nie znajdziesz. Obiecujemy, że będziemy traktować Ciebie na serio - na 101%. To jest właśnie prawdziwa business class.
5 5. Zawsze atrakcyjne
ceny biletów
Nie jesteśmy Ryanairem wśród agencji interaktywnych. Qatar Airways zresztą też nie. Co to znaczy? Że u nas możesz liczyć na optymalny stosunek jakości do ceny.
6 6. Przeloty
na wszystkich trasach
Teraz nie musisz już latać za wieloma wykonawcami. My zrealizujemy wszystko, czego potrzebujesz do promocji online. Wchodzisz na nasz pokład?
7 7. Przewaga
posiadania nowoczesnej
floty
Interactive to branża, w której albo się rozwijasz, albo giniesz. Tak więc stale updejtujemy nasze know-how oraz technologie. Dzięki temu Twoja kampania uzyska efekt turbodopalacza. A Ty nie polecisz w dół.
8 8. Kreacje najwyższych
lotów
Uwielbiamy tworzyć rzeczy, obok których nie można przejść obojętnie. Piękne i budzące emocje, ale zarazem piekielnie skuteczne. Zupełnie jak myśliwce bojowe. A, i jeszcze zgarniamy za to międzynarodowe nagrody.
Top
EADI
 
Piszą o nas światowe media. A o Tobie mogą pisać nawet
na Księżycu!
(klikać↑)
Kreacja
Cóż takiego kreujemy? Wiele ciekawych rzeczy. Możemy np. zrobić Ci hipsterskie logo, napisać copy podbijające sprzedaż o 350 % lub też strzelić kilka fotek zmieniających na lepsze oblicze nawet najbardziej szpetnego produktu. Wybór jest Twój.
Serwisy www
Budujemy serwisy ładne, użyteczne i skuteczne. Te 3 słowa idealnie oddają sens naszej pracy- bez zbędnego marketingowego bullshitu. No i jeszcze technologia, czyli Responsive Web Design oraz HTML5. Plus międzynarodowe nagrody. Jest siła!
Promocja online
Jesteśmy inżynierami pop kultury. Nie boimy się realizować szalonych idei, o których huczy cały Internet (i to jak huczy!). Potrzebujesz planu podboju świata? Marzysz o tym, aby słowo "fame" było już wkrótce Twoim drugim imieniem? No to uderzaj do nas. Teraz!
Top
EADI
 
namiary
Jesteś pierwszy raz u nas?
Tutaj masz współrzędne naszego lotniska oraz niezbędne namiary.
Biuro 8k: Toruński Park Technologiczny, ul. Włocławska 167, 87-100 Toruń

Brand 8k jest własnością WWMC Sp. z o.o. ul. Owsiana 46/38, 87-100 Toruń
Telefon: +48 512 526 922
E-mail: biuro@8k.com.pl
okno
kontaktowe
Ty wysyłasz nam wiadomość - my odpowiadamy Tobie na szybkości!
Dzięki za kontakt m8! Twoja wiadomość już leci do odbiorcy! Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe.
Twoja wiadomość trafiła właśnie do wieży kontroli lotów, a stamtąd zostanie wysłana do odpowiedniej osoby. Spodziewaj się odpowiedzi już wkrótce!
piloci
Skontaktuj się z kapitanem odpowiedniego działu
Klienci & design: marek@8k.com.pl
Strategia & IT: daniel@8k.com.pl
Copywriting & conceptwriting: maciej@8k.com.pl
EAdi- Official Partner for India: adi@eadi.co.in