Case Study

Kompleksowa realizacja serwisu www dla firmy Cab4U oraz stworzenie identyfikacji wizualnej

data
2014-02-17

zakres usług
Stworzenie serwisu www w technologii Responsive Web Desing- layout graficzny, copywriting, opracowanie architektury informacji i UX oraz stworzenie identyfikacji wizualnej


Klient

www.cab4u.pl

Cab4U to firma oferująca komfortowe transfery biznesowe oraz jednodniowe wycieczki dla zapracowanych managerów i przedsiębiorców.

logo Cab4U w dwóch wersjach

Cele

Naszą pracą domową było zbudowanie serwisu, który byłby w stanie zapewnić naszemu Klientowi przewagę konkurencyjną w trudnej branży transferów. Serwisu, który byłby nie tylko bardziej estetyczny od stron rywali biznesowych, ale także bardziej funkcjonalny i z możliwie najwyższym współczynnikiem konwersji. Dodatkowym zadaniem było stworzenie estetycznej identyfikacji wizualnej.

rzut oka na identyfikację wizualną

Grupa docelowa

Tym razem wzięliśmy na celownik managerów wyższego szczebla oraz biznesmenów, którzy dużo podróżują i szukają wygodnego oraz pewnego transportu samochodowego.

kilka fotek użytych na stronie

Strategia

I tym razem plan był bardzo prosty- stworzyć serwis, który zdystansuje serwisy konkurencji. I to pod każdym względem! Do tego należało dołożyć estetyczną i nowoczesne projekty graficzne logo oraz innych elementów CI.

widok głównej strony serwisu

Realizacja

Pierwszym etapem naszych prac było dokładne określenie potrzeb Klienta oraz opracowanie wstępnej specyfikacji funkcjonalnej serwisu. Następnym krokiem było stworzenie architektury informacji serwisu oraz nowego formularza zamówienia. W poprzedniej wersji był to dość skomplikowany, wielopoziomowy twór, który zniechęcał potencjalnych zamawiających swoją rozbudowaną strukturą. Opracowaliśmy zatem całkiem nową, maksymalnie uproszczoną ścieżkę składania zamówień. Kolejny etap to stworzenie tekstów sprzedażowych oraz layoutu strony. Ostatnią rzeczą było wykonanie nowej identyfikacji wizualnej- logo, teczka, wizytówki itp.

a tak ewoluowało logo Cab4U

Efekty

Jesteśmy zadowoleni z naszej pracy. Klient też jest zadowolony. W sumie to każdy jest zadowolony (oprócz konkurencji).

kilka widoków strony głównej

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że nasze realizacje skutecznie pomogą Klientowi w rozbudowie jego biznesu. Tak naprawdę to nie mamy nadziei- jesteśmy tego pewni.
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z agencją 8k. Cały projekt został przeprowadzony profesjonalnie i z dużą dbałością o szczegóły, co było dla mnie bardzo istotne.
Dawid Ramus
Właściciel firmy Cab4U