Case Study

Wspieramy rodzinne firmy

data
2011-07-15

zakres usług
Branding oraz wykonanie kompletnej strony www.


Klient

www.automatytvs.pl

TVS jest rodzinną firmą zajmującą się sprzedażą, serwisem i obsługą różnego rodzaju automatów vendingowych. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku już wiele lat i sukcesywnie buduje swoją renomę, dbając o jak największe zadowolenie klientów.

logo TVS w dwóch wersjach kolorystycznych

Cele

Dostaliśmy za zadanie kreację brandu TVS oraz wykonanie niedrogiej, ale estetycznej i przejrzystej strony www. Firma miała zyskać wizerunek przyjaznej i dbającej o swoich klientów, ale także nowoczesnej i stawiającej na nowe technologie.

Grupa docelowa

Grupę docelową firmy TVS stanowią wszystkie podmioty chcące czerpać zyski z automatów vendingowych.

materiały reklamowe, których zadaniem jest robić dobre wrażenie na kontrahentach

Strategia

Plan działań był w tym przypadku prosty: stworzyć rozpoznawalny brand oraz estetyczną i użyteczną stronę www. Co bardzo istotne, fakt posiadania ograniczonego budżetu nie mógł się odbić w zbyt dużym stopniu na jakości.

Realizacja

Na początku było logo, które jest wariacją nazwy (TVS- Tomczyk Vending System). Potem wykonaliśmy projekty materiałów promocyjnych (wizytówki, papier firmowy itp.). Na samym końcu przyszła pora na to, co „tygrysy lubią najbardziej”, czyli stronę www.

widok strony głównej TVS

Efekty

Zanim zaczynaliśmy nasza pracę, TVS było mało znaną firmą rodzinną. Dziś to już uznany brand na lokalnym rynku i z dumą możemy stwierdzić, że również i nasza praca znacznie się do tego przyczyniła. Bardzo nas cieszy, że klienci TVS wchodząc na firmową stronę www mogą się przekonać, że rodzinne przedsięwzięcia nie muszą zawsze nazywać się „Mir-Bud” i wyglądać wizerunkowo jak żywcem przeniesione z lat 90-tych.

a oto strona www w dwóch wymiarach, czyli wyświetlana na dwóch różnych typach urządzeń

Podsumowanie

Pomimo niedużego budżetu udało się nam stworzyć całkiem ciekawy wizerunek, który pozytywnie wyróżnia TVS na tle lokalnej konkurencji. Co istotne, również nasz Klient twierdzi podobnie, o czym świadczą poniższe słowa.
„Bardzo fajna agencja- naprawdę zaangażowali się w projekt i zawsze byli chętni do pomocy, pomimo faktu, że nie posiadamy dużego budżetu marketingowego. Polecamy wszystkim, którzy szukają profesjonalnego, ale zarazem miłego w kontakcie wykonawcy!”.
Łukasz Tomczyk
Właściciel firmy TVS
do góry